Pierwszy krok ku Europie

Już jutro swoją przygodę w europejskich pucharach od I rundy eliminacji Ligi Europy rozpoczną Jagiellonia i Śląsk. Oba zespoły swoje mecze rozegrają na wyjeździe.


Finał tegorocznej Ligi Europy zostanie rozegrany w Bazylei (Szwajcaria)


Jako pierwszy na boisku zamelduje się zespół z Białegostoku. Ich rywal - FK Kruoja to wicemistrz Litwy słabo spisujący się w tegorocznych rozgrywkach (na Litwie gra się systemem wiosna-jesień). Goście są zdecydowanym faworytem tego spotkania i w związku z tym powinniśmy oczekiwać od nich pewnej wygranej. Każdy inny wynik nie będzie akceptowany przez kibiców. 
Początek spotkania o godzinie 17.00.


Bardziej wyrównanej gry można spodziewać się w spotkaniu Śląska Wrocław przeciwko wicemistrzowi Słowenii - NK Celje. Zespół prowadzony przez trenera Pawłowskiego teoretycznie jest faworytem tego dwumeczu, lecz nas nie interesuje teoria a praktyka. Żądamy więc ciekawej i przede wszystkim skutecznej gry dającej spokój przed rewanżem, który odbędzie się we Wrocławiu. 
Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20.00.


Jeśli chodzi o transmisje tych spotkań to nie ma niespodzianki - żadna polska stacja telewizyjna nie była zainteresowana ich przeprowadzeniem. Istnieją jednak spore szanse na transmisję w Internecie.

Wyniki spotkań zaraz po ich zakończeniu w zakładce "europejskie puchary"
Komentarze